Twitter Hesap Satış

Twitter Hesap Satış

Twitter Satılık Hesaplar

Twitter hesap satışı ile sosyal medyada organik takipçili hesap satın alabilir, aradığınız kriterlere uygun hesapların sahipleri ile direkt iletişim kurabilirsiniz. Farklı Twitter hizmetlerinden de web sitemiz üzerinden yararlanabilir, sektördeki kişiler ile temas kurarak işinize yarar bir çevre edinebilirsiniz. Kendinize uygun bir profil oluşturup sıfırdan twitter takipçi kasma işlemi ile uğraşmak ve gereksiz zaman harcamak yerine kendinize uygun profili uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Böylece yapacağınız paylaşımlar daha çok etkileşim alacak, size zamandan ve paradan tasarruf ettirecek, üstüne reklam gelirleri elde etmenizi yani twitterdan para kazanma şansınızı arttıracaktır. Unutmayın aktif ve organik takipçili bir Twitter hesabını oldukça hızlı büyütebilirsiniz.

Twitter hesap satışı uygulaması sayesinde sizin için kusursuz profilleri kolaylıkla bulur, satıcıyla direkt iletişime geçerek yönetim tavsiyeleri alabilir ve kolaylıkla yönetebilirsiniz. Reklam geliri olan sayfaları satın alıp, kitleyi büyütüp etkileşimi arttırarak reklam gelirlerini ikiye hatta üçe katlamanız çok kolay olacaktır. 

Sıfırdan Twitter Hesabı Kasma

Yüksek takipçili hesapları alma gibi durumunuz yoksa eski tarihli Twitter hesaplarına yönelmelisiniz. Bu tarz hesaplar Twitter'ın gözünde daha güvenilirdir ve etkileşimi yeni hesaplara göre oldukça yüksek olacaktır. Farklı Twitter sayfalarından ve kullanıcılarından uygun fiyata retweet hizmeti alarak etkili paylaşımlar ile kısa sürede sayfanızı çok iyi yerlere getirebilir, takipçilerinizi arttırabilir ve yeni bir twitter fenomeni olabilirsiniz. 

Twitter Hesap Satış Uygulamamız Sizlere Ne Gibi Seçenekler Sunar?

Twitter hesap satışı işlemi için sunduğumuz seçenekler iki dala ayrılır. Bu seçeneklerden birincisi bot takipçi sayısının çok yüksek olduğu hesaplardır. Diğerleri ise tamamen organik sayfalardır. Bu iki seçeneğinde kendisine göre avantajları ve dezavantajları vardır. Paylaşımını yapacağınız içeriğe ve reklam gücünüze göre ikisinden birini seçmeniz gerekir. Bot takiçiye sahip olan Twitter hesap satışı işlemlerinde unutmamanız gereken bu takipçilerin tamamı bot, sizin sayfanız ile etkileşime girmeyecekler ve sadece takipçi sayısı olarak güvenilirlik göstereceklerdir. Bu bot takipçiler sosyal medya yazılımları ile oluşturulmuş sahte, boş ve yönetilebilir hesaplardır.

Twitter Organik Takipçi

Twitterde her takipçi organik, her etkileşim işe yarar değildir. Fake hesap ile kasılmış takipçiler bot takipçilerden beterdir. Örnek vermek gerekirse fake bir kız hesabı ile 70-80k bir hesap alıp bu sayfayı istediğiniz içeriğe göre şekillendirmeye başladığınızda takipçilerin hızla düşeceğini, etkileşimlerin dibe vuracağını unutmamanız gerekmektedir. Ya da bir futbol hesabını kadın hesabına çevirdiğiniz zaman da aynı sonucu alacaksınızdır. Bu nedenlerden dolayı Twitter Hesap Satışı işleminin öncesinde sayfanın kitlesi sizin paylaşımlarınıza ne kadar uygun? Sayfa ne kadar istediğiniz içeriğe göre şekillenebilir? Bunları iyice düşünmeli ve uygun adımlar ile bir anda sayfayı değiştirmek yerine zamanla istediğiniz şekle sokmalısınız. Sert paylaşım hamlelerinden kaçınmalısınız. Paylaşımları kullanıcılara alıştıra alıştıra göndermelisiniz. Aksi taktirde bir anda değişiklik kullanıcıların takip ettiği sayfa olmaktan çıkacak tamamen farklı bir sayfaya bürünecektir. 
Organik takipçilerin gerçekten var olan ve kendi isteği ile o sayfayı takip eden kişiler olduğunu, yaptığınız paylaşımlar hakkında fikirleri olduğunu ve bu fikirleri sizin ile iletişime geçerek, retweet atarak ya da tweetlerinizi beğenerek dile getirdiklerini unutmamalısınız. Organik takipçi kitlesi edinmek her ne kadar zor olsa da ilerleyen dönemlerde sayfanız belli bir kitleye ulaşınca Twitter organik takipçi sayınız her geçen gün daha fazla artacaktır. Bu sayede sayfanızın reklam gelirleri, reklam verenleri de artacaktır.

Twitter Hesap Satış Nasıl Yapılır?

Öncelikle yapmanız gerekenler size uygun olan hesapları listelemek ve her biri için belirli kriterler oluşturmaktır. Size en uygun sayfaları seçtikten sonra fiyatlarını ve kitlelerini göz önünde bulundurmalısınız. Kitleyi ne kadar arttırabilirsiniz ? Ya da bu kitle sizin paylaşımlarınızı ne kadar beğenebilir? gibi sorulara cevap vermeniz gerekmektedir. Bütün kriter ve sorularınızdan geçer not alan sayfa sahipleri ile konuşup anlaştığınız kişiden hesabı satın almalısınız. 
Hesap Satış İşlemi Nasıl Yapılır?
Karşılıklı güven olsa bile kesinlikle bir önlem almanız gerekmektedir. Hesap satış işlemlerinde dolandırılmamak için dijitalsat gibi aracı firmaları kullanabilirsiniz. Karşı taraf sizin kadar iyi niyetli olmaya bilir ve elinizdeki parayı / hesabı aldıktan sonra kayıplara karışabilir. Aracı firma kullanmak istemiyorsanız tüm bu riskleri göz önünde bulundurmalısınız. Ya da daha önce ticareti olmuş, referansları olan kişiler ile alışveriş yapmanız gerekir. Kesinlikle banka bilgileri o kişiye ait olmalıdır. Banka havalesi dışında işlem gerçekleştirmeyin. Satın alacağınız kişinin sosyal medya hesaplarını öğrenin, whatsapp görüşmelerinin kayıtlarını elinizde bulundurun. Mümkünse yüz yüze alışveriş yapmayı tercih edin.
Ayrıca sizin de hesap satış işleminde net olmanız gerekir. Bu hesapla cidden ilgileniyor musunuz? Yoksa sadece meraktan mı soruyorsunuz? ya da sadece reklama mı ihtiyacınız var? Eğer gerçekten ilgilenmiyorsanız kişiye bunu belirtin ve ihtiyacınızı aktarın. Hesap satışı için açılmış twitter hesaplarından reklam alma gibi işlemler yapılabilir. Satıcı hesabı satmadan önce sizin reklamınızı yapabilir. Tabi belirli bir ücret talep edilecektir.