Oyun Oynayarak ve Hesap Satarak İnternetten Para Kazan

Oyun Oynayarak ve Hesap Satarak İnternetten Para Kazan

Oyun Hesap Satış Yaparak Para Kazanmak

Gelişen teknoloji ile günümüzde pek çok farklı para kazanma metodu ortaya çıktı öyle ki sadece oyun oynarak para kazanmanız mümkün. Eğer iyi bir oyuncuysanız çok yüksek miktarlarda paralar kazanabilirsiniz. Yeni nesil oyunlarda biraz şans sistemi etkin olsa da belli bir iradeyle oyunu devam ettirdiğinizde oyunlar üzerinden düzenli gelir elde etmeniz mümkündür. 

Dünya nüfusunun engellenemez artışı ve ülkemizdeki genç nüfusun fazlalığı online oyun sektörünü çok büyük bir pazar haline getirdi. Yeri geldiği zaman insanlar iyi bir nick'e sahip hesapları bile satın almak istiyor. Ya da yüksek levellere ulaşmış karakterler çok büyük miktarlarda paralara satılabiliyor. Eğer biraz şanslı ve hırslı bir oyuncuysanız, kendi ekibiniz de varsa sadece bir itemden binlerce tl kazanma ihtimaliniz çok yüksek. Şimdi tek tek para kazandıran oyunları inceleyeceğiz.

Knight Online

Knight Online oyuncuları özellikle ekiple oynadığında her ay asgari ücretin de üstünde paralar kazanabiliyorlar. Hatta şanslıysanız bastığınız nadir itemlerden birisini yüksek seviyelere taşırsanız sadece bir itemden 10.000 ile 40.000 TL arası kar elde edebilirsiniz. Farm olarak tabir edilen yaratık kes para kazan stratejisi ile her ay asgari ücretin de üstünde paralar kazanmanız mümkün. Kastığınız oyun paralarını hiç beklemeden e pin firmalarına satabiliyorsunuz. Son olarak Knight Online'de karakterler de çok yüksek fiyatlara alıcılar bulabiliyor. Karakteriniz 83 LvL Reb. 5 ve üzeri ise National Point (NP)'si yüksekse en düşük 1.500 TL'den alıcı bulabilirsiniz. 

Son olarak Knight Online'nin yayımcı firması oyun yayınları yapanlarla anlaşma sağlayarak büyük destekler sağlıyor. Ayrıca e pin firmaları da Knight Online yayıncıları ile anlaşma sağlamak için büyük çaba gösteriyor. Üstelik çok fazla izlenmenize gerek yok. Yayıncılık ile de yüksek miktarlarda paralar kazanabilirsiniz.

Metin2

Metin2 her ne kadar eski bir oyun gibi görünse de çok fazla tutkunu olan, oyuncularının para harcamaktan çekinmediği oyunların başında geliyor. Yüksek LvL sahip karakterleri oldukça iyi fiyatlara satabilirsiniz. Yaratık keserek çıkarttığınız oyun paralarını, düşen nadir itemleri çok fazla uğraşmadan direkt alıcılara satabilirsiniz. Oyuncu kitlesi cidden para yatırmaktan hiç kaçınmıyor ve binlerce liralık karakterlere sahip binlerce oyuncuya var. Özellikle yang fiyatları çok yüksek.

PUBG

Pubg'de uzun süreli bir oyuncuysanız ve ara ara harçlıklarınız ile kutu kırdırabiliyorsanız çıkan nadir eşyaların satışını yapabilirsiniz. Eşyaların fiyatları oldukça değişken 30 TL'ye de satışa çıkartabilirsiniz, 3.000 TL'ye de tamamen şansınıza bağlı. Ancak şansa bağlı olmayan tek şey hesap satışı. Özellikle Pubg Mobile'de hesap satış işlemleri ile para kazanan, bu işin ticaretini yapan çok fazla insan var. Hiç oynamadan sadece hesap satış ticareti ile aylık 1.000 TL ile 2.000 TL arasında gelir elde edebilirsiniz.

ArcheAge

Belki de pek çoğunuz bu oyunu duymamıştır. Ülkemizde pek fazla bilinmeyen bir oyun olmasına rağmen oyun içerisindeki gold satışları oldukça popüler ve dolar, euro geliri elde etmenize imkan sağlıyor. Ekip ile veya tek başınıza uzun süreler oyunda aktif kalarak, farm yaparak kastığınız goldları ve nadir itemleri özellikle yabancı oyunculara dolar ve euro karşılığı satabilirsiniz. Unutmayın MasterCard ve VisaCard'ın geçerli olduğu ülkelerin vatandaşlarına satış yaparsanız paranız hesabınıza yatacaktır. Onun dışında paypal kullanarak paypal bakiyesini farklı kişilerde bozdurabilirsiniz. Aldığımız duyumlara göre tek başına oynayan bir oyuncunun aylık geliri 1.000 TL ile 4.000 TL arasında değişiklik gösteriyor. Ekibiniz olduğu taktirde bu kazanç daha da artış gösterecektir. Ancak karakterin para kazanacak seviyeye gelmesi için ciddi emek ve zaman ayırmanız gerekiyor.

RUST

Son aldığımız duyumlara göre büyük clanlar oyun içi official sunucularda iyi oyunculara para verip kendi clanlarında oynatmaya çalışıyorlar. Ayrıca Rust skinleri çok seri satılmakta ve fiyat fark etmeksizin fazla beklememektesiniz. Tek sıkıntı bakiye Steam parası olarak kalıyor. Bu parayı gerçek paraya çevirmek için aracılarla işbirliği yapabilir, farklı oyunlardan skin alıp gerçek paraya çevirerek satışını gerçekleştirebilir veya pazar alanlarında skin satışları yapabilirsiniz.

League Of Legends

Lol'de para kazanmanın bildiğimiz tek yolu hesap satmak. Hesabınızın derecesi ne kadar yüksekse, açılan hero sayınız ve kostümleri ne kadar fazlaysa o kadar para edecek demektir. LoL'den para kazanmanın en mantıklı yolu hesap ticareti yapmaktan geçiyor. Ucuz fiyata aldığınız ancak para edecek, ya da kısa sürede geliştirebileceğiniz hesapları toplayıp farklı pazar alanlarında diğer oyunculara satabilirsiniz. Ayrıca çok iyi bir oyuncuysanız eSpor turnuvalarına katılmanız mümkün. eSpor takımlarında maaşlı çalışan olma ve reklam gelirleri ile para kazanmanız da mümkün.

Clash of Clans

Clash of clans gibi strateji oyunlarında ise sadece hesap satışı ile para kazanabilirsiniz. Uzun sürelerdir oynuyor ve iyice geliştiyseniz oyun içinde belli yere gelen hesapların satış fiyatları oldukça yüksektir. 

Zula ve WolfTeam

FPS oyunlarında da para kazanmanın en mantıklı yolu hesap satış işlemidir. Skinler, yüksek rütbeli karakterlerin olduğu hesaplar çok büyük miktarlarda paralara satılabiliyor. 


Dijitalsat.com

Web sitemizde elinizde bulunan ve maddi değer taşıyan hesapları satarak paralar kazanabilirsiniz. Ayrıca aracılık sistemini kullanmak istediğiniz taktirde dolandırılma ihtimalinizi ortadan kaldırırsınız. Yayıncılık ve içerik üreticiliği ile ilgili para kazanma, eğitim makalelerimiz daha sonra gelecektir. Lütfen takip etmekye devam ediniz.