Key ve Hesap Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Key ve Hesap Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Key ve Hesap Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Key ve hesap satın alan kişilerin dikkat etmesi gerekenler.

Öncelikle alışveriş süresine başlamadan önce video kaydedici bir program ya da telefonunuzdan video başlangıcı yapınız. Telefondan yapılan video başlangıçlarında ekran net bir şekilde görünmelidir. bilgisayarınızın başlat çubuğunda, sağ köşede bulunan tarih ve saatin doğru olduğundan emin olun. Video başında tarih kısmına tıklayarak açın. Açıldıktan sonra "Tarih ve Saat Ayarlarını Değiştir" kısmına tıklayın. Burada saat diliminizin elle ayarlanmamış olduğuna dikkat edin. Video devamında ara ara göstermeye özen gösterin.

Alışveriş Sırasında Yapılması Gerekenler

Alışveriş öncesinde videoyu mutlaka başlatın. Dijitalsat.com'a giriş yapın. Hesabınıza gereken bakiyeyi ekleyin. Ödemeniz onaylandıktan sonra ihtiyacınız olan hesap veya key'i satın alın. Hesabı veya keyi kullanmaya başlayın. Tabi ki tüm bu süreci videolayın. Alışverişin sonunda herhangi bir sorun çıkmazsa videoyu silebilirsiniz. Ancak alışveriş sonrasında ürünü alıp denediğiniz gibi bir sorun ile karşılaşıyorsanız videoyu bize gönderin. Gerekli incelemeleri yaptıktan sonra satıcıdan değişimi biz talep edelim. Ya da paranızı size iade edelim. 

Hesap ve Key satışlarında Para İadesi Nasıl Oluyor?

Para iadesi için alışverişi tamamladıktan sonra üç (3) saat alıcının itiraz için vakti vardır. Bu süreç içerisinde canlı destekle iletişime geçmeli, hatalı ürünü alırken belirttiğimiz şartlarda videosunu çekmiş olmalıdır. Aksi durumlarda dijitalsat.com hiç bir sorumluluk kabul etmez, bu konularda alıcıya hiçbir şekilde destek veremez. Ayrıca alıcının hiçbir zararını karşılamaz ve alıcıların bu durumu bildiğini kabul eder.

Satıcının Parası Üç (3) Saat Para Havuzunda Bekletilir.

Hesap ve key satış , risk görüldüğü için satıcıların işlem başına paraları üç (3) saat para havuzunda bekletilir ve satıcının bu parayı üç saat içinde çekmesine izin verilmez. Üç saatin sonunda alıcıdan herhangi bir itiraz gelmezse satıcı parasını çekebilir.

Alıcı canlı destek ile iletişime geçip üründe herhangi bir sorun olmadığını, üzerine sorunsuz geçirdiğini belirtirse alıcı parasını hemen çekebilir ve üç (3) saat kuralına takılmaz.Anahtar Kelimeler
Steam key satış, steam hesap satış, steam oyun satış, hesap satış, steam, minecraft hesap satış, minecraft premium üyelik, minecraft üyelik