İnstagram'dan Para Kazanmak

İnstagram'dan Para Kazanmak

İnstagramdan Para Kazanma Yolları

Facebook'da olduğu gibi İnstagramdan da para kazanabilirsiniz. Facebooktan nasıl para kazanacağınızı merak ediyorsanız önceki konumuza aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Facebook'tan Para Kazanma Yolları

İnstagramdan Nasıl Para Kazanılır?

Öncelikle kazançlar tamamen profil ve sayfalar üzerinden sağlanmaktadır. Pek çok farklı yol ile İnstagram'dan para kazanabilirsiniz. Bu para kazanma taktiklerini detaylıca inceleyecek olursak...

İnstagram'da Eski Kayıt Tarihli Hesap Satarak Para Kazanmak:

Öncelikle en basit para kazanma yolunu inceleyerek başlayalım. Elinizde çok eski tarihli instagram hesapları varsa ve bu hesapların ilk mail adreslerine ulaşabiliyorsanız bu hesapları çok rahat alıcılara satabilirsiniz. Hesap başına takipçisi olmadığını düşünürsek 30 ile 50 tl arası bir fiyat çekebilir ve elinizde yüksek adetlerde hesaplar varsa bunlardan oldukça yüksek kar elde edebilirsiniz. Tabi bu hesapların takipçi sayıları yükseldikçe fiyatlarıda doğru orantılı olarak artacaktır.

İnstagram Sayfa Satışı:

İnstagram üzerinden bir diğer para kazanma modeli ise sayfa satışıdır. Hesabınızın takipçi sayısı yüksekse kazanacağınız para takipçi kalitesine, gönderi beğenilerine, sayfa etkileşimlerine ve takipçi sayısına göre değişkenlik gösterecektir. Ufak bir örnek vermek gerekirse; ortalama 30.000 Takipçili ve %80'i kadın ağırlıklı bir komedi sayfanız olduğunu varsayalım. Etkileşimleri yüksek olan bu komedi sayfasını 1.500 ile 2.000 TL arası bir fiyattan satabilirsiniz. 


İnstagram Hesabı Kasarak Para Kazanma:

Bu yöntem en meşakatli ve yorucu yöntemlerden birisidir. Mevcutta bir adet yüksek takipçili instagram hesabınız varsa bu hesap üzerinden yeni bir sayfa kasarak potansiyel müşterilere satabilirsiniz. Bu yolu pek çok yüksek takipçili İnstagram sayfası uygulamaktadır.

Bir diğer instagram sayfa kasma taktiği ise; Mevcutta yüksek takipçili hesabınızın kitlesini farklı bir sayfaya 1.000 adet başı ücretle post göndererek kasabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse size ait olan A sayfasından B sayfasına takipçi kasma işlemi yapacaksınız. B sayfasının reklam postlarını hazırlarsınız ve A sayfasında yayınlayarak mevcut takipçilerinizin B sayfasını takip etmesini, duymasını sağlarsınız. Bu şekilde 1.000 Adet takipçi başına 80 ile 200 TL arası bir kazanç sağlayabilirsiniz.

İnstagram Fake Hesap Satarak Para Kazanma:

Yanlış duymadınız. İnstagram işletme hesapları, kişisel hesaplar ve İnstagram sayfalarının satışı ile para kazanabileceğiniz gibi Fake kız profilleri oluşturup, takipçi kasıp bu profilleri satışa sunabilirsiniz. Tabi ki diğer hesaplarda olduğu gibi takipçi başına çok yüksek fiyatlar ödenmeyecektir ancak 1.000 adedini 20-30 TL gibi bir fiyat bandında satabilirsiniz.

İnstagram Reklam Verme ve İnstagram Fenomen Sayfalardan Reklam Satma:

İnstagramda yüksek takipçili bir sayfanız varsa bu hesabı daha fazla insana duyurmak için benzer kategorideki sayfalara reklam vermelisiniz. Bu şekilde hesabınıza daha fazla takipçi gelecektir ve sayfa üzerinden kazancınız reklam başına oldukça fazla artacaktır. 

-Bir diğer yöntem ise Fenomen hesaplardan reklam almaktır. 

Bir işletme olduğunuzu varsayalım. İnstagramdan satış yapmak ve kar elde etmek istiyorsunuz. İlk etapta sıfırdan hesap kasmak size zor gelecektir. Uygun hedef kitleli bir instagram sayfasıda bulamadıysanız fenomen instagram hesaplarından reklam satın almalısınız. Ya da sizin satış yaptığınız kitlenin takip ettiği sayfalardan reklam almanız gerekmektedir.

İnstagram Sayfanızdan Reklam Satarak Para Kazanmak:

İnstagram sayfası açtınız, takipçi satın aldınız, beğenilerini satın aldınız, sayfanızın etkileşimleri ve takipçi sayısı oldukça iyi durumda. Artık sayfanıza reklam alma zamanı geldi demektir. Sitemiz dijitalsat.com 'dan veya farklı platformlar üzerinden sayfanızı tanıtan kısa bir metin yayınlayarak potansiyel reklam verenlerin size ulaşmasını bekleyebilir veya İnstagram profilinizin Bio kısmını düzenleyerek oraya bir mail ekleyebilirsiniz. Reklam verenler size zaten ulaşacaktır. DM'den gelen teklifleri değerlendirmeyi unutmayın!

İnstagram hesap satışı, instagram sayfa satışı, instagram takipçi satışı, instagram sayfalarından reklam satışı ve instagram beğeni satışları için sitemizdeki (dijitalsat.com) ilanları takip etmeyi unutmayın. Aradığınız ilana burada ulaşacaksınız ve bizim güvencemizde alışveriş yapabileceksiniz.