İnstagram Hesap Satışı Nasıl Yapılır?

İnstagram Hesap Satışı Nasıl Yapılır?

Hesap Satışı Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

İnstagram hesap satış işleminde mutlaka dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır. Öncelikle alacağınız instagram hesabı ilk mailini kullanıyor olmalı. Aksi durumda sahibi bir ticket ile instagram hesabını geri alma işlemini gerçekleştirebilir. 

Dikkat etmeniz gereken bir diğer durum ise alacağınız instagram hesabı bot takipçili mi ya da takipçi kitlesi ne kadar kaliteli? Aktifliği olmayan sayfalar çok düşük fiyatlara satılırken aşırı aktif ve etkileşimde ancak az takipçili sayfalar çok yüksek fiyatlara satılmakta. Bot takipçisi olan sayfaların ise takipçi sayısı hızla düşüşe geçmektedir. Bu konulara mutlaka dikkat etmelisiniz aksi taktirde kitleyi doğru yönetemez ve sayfa üzerinden para kazanamazsınız.

İnstagram Hesap Satış

İnstagram üzerinden gelir elde etmek için doğru tercihler yapmalı, uygun ve yönetebileceğiniz sayfalar almalısınız. İnstagram fenomeni nasıl olunur? Merak ediyor musunuz? Yönetebileceğiniz bir kitleye sahip olan, içerikleri özenle hazırlanmış ve kullanıcılarının oldukça aktif olduğu bir sayfa alın ve içerik üretmeye, etkileşim yaratmaya devam edin. Bu uygulamaların sonunda takipçi sayınız hızla artmaya devam edecektir. Reklam gelirleriniz artacaktır. Unutmayın İnstagram reklamları tek gelir kaynağınız olacak. Bu nedenle kitleyi çok doğru yönetmelisiniz.

Çoğu İnstagram hesap satışı ile alınmış olan sayfalar organik takipçi yerine bot takipçilidir. İnstagram bot takipçileri tespit ettiği için takipçi sayısı hızla düşüşe geçer. Tespit edilmese bile sayfa analizlerinde kitle bölümüne bakıldığında bot takipçilerin genelde Arap ülkelerinden olduğu görünür. Hiç bir şekilde anlayamıyorsanız takipçi analizi yapın. 

İnstagram Takipçi Analizi Nasıl Yapılır?

İnstagram hesap satış işleminde esas noktalardan birisi takipçi analizidir. Sayfaya farklı bir profilden giriş yapın. Örneğin alacağınız sayfa mizah sayfası olsun. Organik instagram takipçi olup olmadığını tamamen etkileşim üzerinden anlayabilirsiniz. 100.000 Takipçili bir instagram hesabı alacağınızı varsayalım. Etkileşimleri yani gönderi beğenileri ortalama 10.000 ile 30.000 arasında değişiklik gösterecektir. Bazı gönderiler 10.000'in altına düşebilir ancak pek fazla değişim olmaz. Yorumlar ise en az 50 olarak karşımıza çıkacaktır. Sizde İnstagram Hesap Satış işlemini gerçekleştirmeden önce bu analizleri yapmalısınız.

İnstagram Hesap Satışı İle Nasıl Para Kazanılır? İşleyiş Nedir?

Öncelikle eski tarihli ve ilk mail adresinin mevcut olduğu sayfalara yer verilmelidir. Örnek vermek gerekirse 2017 yılında açılmış ve günümüze kadar aktif paylaşımlar ile takipçisini katlamaya devam etmiş, organik takipçi kitlesine sahip sayfalar tercih edilmelidir. Tabi bunun dışında yeni açılmış bir hesapta olabilir. Ancak bu durumda aktif kitlesi, yüksek etkileşimleri olmalıdır. Kullanıcılar sıklıkla gönderileri beğenmeli ve yorum yapmalıdır. Sayfanın İnstagram keşfet bölümüne sık çıkması gerekmektedir. Bu gibi durumları web sitemizin arama filtremele özelliğinden faydalanarak kolaylıkla tespit edip instagram hesap satış kısmından aradığınız sayfayı bulabilirsiniz. 

Diğer bir işleyiş ise yönlendirilebilir kitle olması çok önemlidir. Kadın ve moda üzerine bir hesap açacaksanız %90 erkek ağırlıklı bir sayfa almamalısınız. Bu durumda etkileşimler dibe vuracaktır ve takipçi sayınız hızla düşecektir. Örneğin instagram butiği açmak istiyorsunuz ve bir sayfa arıyorsunuz. Almanız gereken sayfalar arasında dekorasyon sayfası var %80 kadın ağırlıklı ve yaş aralığı 22 - 45 arasında ise tam aradığınız sayfayı bulmuşsunuzdur. Aksi durumlarda verilen para boşa gidecektir.

Bot Takipçili İnstagram Hesabı Alınır mı?

Eğer fiyatı uygunsa tereddütsüz alabilirsiniz. Takipçisi yüksek sayfalar daha hızlı etkileşime girecektir. Organik kitlenin size ulaşması kolaylaşacaktır. Takipçi sayınız hızla artacaktır. İnstagram hesap satışı için tercih edilmesi gerekir. Çünkü kitleyi çok kolay istediğiniz sektöre yönlendirebilirsiniz ve düzenli instagram içerikleri ile yeni kitleye çok kolay ulaşabilirsiniz. Etkileşim ve beğeniler arttıkça sayfanızın takipçisi de artacaktır.

İnstagram Hesap Satışı ile Ne Yapılabilir?

Öncelikle sitemiz üzerinden hem hesap satın alabilir hem de hesap satış işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Size ait olan uzun yıllar aktif kalmış, organik kitleye sahip bir sayfanız varsa ve bu sayfayı satmak istiyorsanız bizim reklam ve kitle gücümüzden faydalanarak kısa sürede hesap satış işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ya da aradığınız profile sitemizden ulaşarak instagram hesabı satın alabilirsiniz. Belki de İnstagram'ın yeni fenomeni ya da popüler sayfası siz olabilirsiniz.