Facebook Hesap Satışı

Facebook Hesap Satışı

Facebook Hesap Satış

Facebook hesap satışı ile gelir elde etmek mümkündür. Hem sosyal medya panelleri hem de eski tarihli Facebook hesabı arayışında olan sayfa sahipleri takipçisiz hesapları cüzzi miktarlara almaktadır. Ancak takipçili hesapların fiyatları git gide artış göstermektedir. Takipçi sayısı yüksek sayfalar için Facebook hesap satış işlemi diğer sayfa ve profillere göre daha kolaydır. Facebook üzerinden gelir elde eden kişiler her türlü hesaplarınıza talip olacaktır. Bu sayede Facebook hesap satışı ile hazır profiller elde edip mevcut sayfalarına kitle yaratabilir, ellerindeki yazılımlar ile takipçi satışı yapabilirler. Ancak eski tarihli profiller için bu kriter geçerlidir. 
Facebook hesap satışı ile pek çok SMM panel sahibi ve büyük sayfa sahipleri kendilerine kolayca kitle yaratabilir, gönderilerini beğendirip paylaştırabilir ve bu sayede elde ettikleri etkileşim ile reklam gelirleri kazanabilirler. İstedikleri kitleye kolay yoldan çok fazla paralar yatırmadan ulaşabilir ve bu kitle üzerinden tekrar satışlar yaparak neredeyse hiç para harcamamış olurlar. Facebook hesap satış işlemiyle elde edilen hesaplar sayesinde pek fazla sosyal medya yönetimine zaman ayırmadan sadece içerik üreterek büyük kitleleri yakalayabilirler.

Facebook Hesap Satışı Ne Gibi Avantajlar Sağlar?

Öncelikle eski tarihli facebook hesaplarında bahsettiğimizin tekrar altını çizelim. Çünkü eski tarihli hesaplar bot olarak görünmez, kapatılmaz ve aktif olarak kalmaya devam ederler. Elinizde bulunan eski tarihli hesapları ortalama 10 ile 20 tl arası bir fiyata hesap satış işlemiyle alıcılara ulaştırabilirsiniz. 
Alıcılar yeni bir hesap oluşturup bu hesapları kasmak ve çok fazla zaman harcamak yerine hazır kasılmış ve sayfaya çevrilmemiş hesapları alabilir, içeriği devam ettirebilir ya da bu hesapları sayfaya çevirebilirler.
Facebook hesap satışı için önemli olan hesabın takipçi sayısıdır. Elinizde bulunan profilin bir fake erkek profili olduğunu varsayalım ve ortalama 10k kadın takipçisi olsun. Bu profil ileride sattığınız kişi tarafından herhangi bir sayfaya çevrilebilir ya da bu şekilde kasılmaya devam edilerek iyice büyütülüp sayfaya çevirilip satılabilir. 10k kadın takipçili bir facebook sayfa satış işleminden ortalama 500 ile 700 TL arası bir gelir elde edebilirsiniz. Ancak bu sayfayı alacak kişinin kriterine göre değişiklik gösterecektir. Örneğimizden devam edecek olursak; hesabınızın %90'ı kadın ve yaş ortalaması 13-17 ise bu kadar gelir elde etmeniz imkansızdır ancak alacak kişi için bir sorun yoksa ve kitle ona uygunsa yine de bu fiyatlara satabilirsiniz. Aynı şekilde erkek veya yabancı ağırlıklı hesaplar / sayfalar da kolaylıkla alıcı bulacaktır. 
Facebook para kazanma konusunu merak ediyorsanız ve evde oturup ek gelir elde etmeyi düşünüyorsanız şimdiden bu şekilde hesaplar oluşturup, ilk mail adreslerini saklayarak önümüzdeki günlerde takipçi kasmaya başlasanız iyi edersiniz. Belki de uzun süre sabredip istikrarlı şekilde işinizi devam ettirirseniz belirli bir süre sonunda bu işten güzel paralar kazanabilirsiniz.
Facebook hesap satış işleminde alıcılar istedikleri taktirde kurumsal hesaplar ile ilgilenebilir, satıcıları ile görüşüp bu hesapları satın alabilirler. Ayrıca sayfa satışları için kendilerine uygun sayfaları bulabilir, takipçi ve kitlesi uyduğu sürece satın alabilirler. Farklı Facebook sayfalarından reklam alabilir kitlelerini büyütebilirler. Ya da Facebook reklam verme işlemi ile bir sosyal medya danışmanı sayesinde ürün satabilir, sayfalarını daha da büyütebilirler.

Facebook Hesap Satışı ile Neler Yapılır?

Facebook hesap satışı veya Facebook kategorisi ile alıcılar hazır beğeni paketlerinden yararlanabilir, yorum satın alabilir ve takipçi satın alabilirler. Gerçekçi hesaplar ile tamamen organik bir kitleye sahipmiş gibi görünebilir ve bu sayede yüksek etkileşim karşılığında reklam geliri elde edebilirler.
Facebook hesap satış işleminde en çok talep edilen hizmet ise reklam paketleridir. Kitleniz ile uyumlu sayfalardan reklam paketleri satın alarak hem ürün satabilirsiniz hem de sayfanızın takipçi sayısını arttırabilir, etkileşimleri yükseltebilirsiniz. Ayrıca Facebook'un belirlediği yasak ve kısıtlamalara takılmazsınız. 
Facebook kategorimizden faydalanan kullanıcılar hem hesap satış işlemi yapabilir, hem de farklı hizmetlerden faydalanarak satıcılar ile direkt iletişime geçebilir, anında destek alabilirler. Bu hizmetlere ek olarak reklam yayınlanan profillere kolaylıkla ulaşabilir, bu profiller kapatılsa bile yerlerine yenilerini ekleyerek facebook reklam verme işlemlerini kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirler. Bu sayede büyüyen sayfaları ve artan etkileşimleri ile ciddi reklam gelirleri elde edebilirler.