BDO Mena Hesap Satışı Nasıl Yapılır?

BDO Mena Hesap Satışı Nasıl Yapılır?

BDO Mena Hesap Satışı Nasıl Yapılır?

                Black Desert Online hesap satış işlemi yapmadan önce mutlaka dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır. 2017 yılında Türkiye’de de açılan BDO, günümüze kadar popülerliğini sürdürerek geldi. Pek çok mmorpg oyundan farklı olan, oyuncuya oldukça fazla seçenek ve etkinlik sunan oyunda pay to win yani para öde kazan sistemi bulunmamaktadır. Oyun yöneticileri, oyuncular arası dengenin parayla bozulmasını istemediği için hesap satışı da yasaktır. Ancak pek çok oyuncu hesabını satıyor. Oyuncuların çoğunluğu ise hesap alıp oynamayı tercih ediyor. Oyun içerisinde zanaat, item ve level konuları uzun süreler gerektirdiği için oyuncular bdo mena hesap satışına yöneliyor. Emek verilmiş hesaplar ise oldukça yüksek fiyatlara alıcı bulabiliyor. BDO’yu sadece hesap satış işlemi için oynayacaksanız Steam yerine kendi resmi sayfasından satın alın. Steam hesabı satmak daha zor bir süreçtir.

Bdo Hesap Satışı Nasıl Yapılır?

1. Karakter satış ilanı girilir ve ilanlarda herhangi bir şekilde karakterin adının görünmemesi gerekir. Çünkü şikayet durumlarında karakterler yasaklanabilir.

2. Alıcı ve satıcı anlaşır.

3. Karaktere ait bütün bilgiler alıcıya teslim edilir, satıcı parasını alır. Teslim edilmesi gereken bilgiler aşağıdadır.                

BDO Mena Hesap Satışında Dikkat etmeniz Gerekenler

BDO Mena hesap satış sırasında mutlaka arkada kanıt bırakmamaya çalışın. Eğer bir discord, whatsapp görüşmesinde karakterin nicki görünüyor, ticaretin gerçekleştiğine dair kanıt bulunabiliyorsa ve bu kanıtlar 3. Kişilerin eline geçiyorsa hesabınız kapatılabilir. Hesap satış ilanlarında karakter ismini ve aile ismini göstermeyin. Alışveriş gerçekleştikten sonra görüşmeyi silin.

                BDO Mena hesap satış işlemi oyun yöneticileri tarafından yasaklandığı için en ufak şikayette karakter incelemeye takılacaktır. Giriş yapılan şehirler ve IP adresleri kontrol edilebilir ve karakter yasaklanabilir. Tabi öncesinde kanıt yoksa karakter sahibi ile iletişime geçilir. Karakterin size ait olduğunu kanıtlamak için A-coin kodlarınızı mutlaka gönderin. Kayıtsız şartsız alıcı veya satıcıya güvenmeyin.


               

BDO Mena Hesap Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 BDO hesap satın alırken dikkat edilmesi gerekenler oldukça önemlidir. Hesabı satın aldığınız kişi güvenilir değilse ilk fırsatta geri almak için destek bileti gönderebilir. Bütün bilgilerin doğruluğunu kanıtladığı taktirde geri almak işlemi başarılı olacaktır. Bu nedenle alıcı olarak kendinizi güvene almalısınız. Aşağıdaki adımları takip ederek BDO Hesap satışı nasıl yapılır? Konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz.              

               1. Hesaba ait tüm A-Coin kodlarını satıcıdan talep etmelisiniz. A-Coin alışverişleri genellikle epin firmalarından yapıldığı için satış geçmişinden bakılabilir.

               2. Hesabın kayıtlı olduğu mail adresini direkt almalı, kendi üzerinize geçirmeli ve telefon doğrulamasını aktif etmelisiniz. Aksi taktirde satıcı bir destek biletiyle hesabı geri alabilir.

               3. Hesabın kayıtlı telefon numarasını mutlaka değiştirmelisiniz.

               4. Hesabın kayıt tarihini ve kayıt olunurken verilen yaşı mutlaka öğrenin.

               5. Hesabı Satın aldığınız kişinin güvenilirliğini kontrol edin. Önceki ticaretlerini inceleyin, dijitalsat dışında başka bir platformdan alışveriş yapıyorsanız satıcının sosyal medya hesaplarını, telefon numarasını, yaşadığı şehri mutlaka öğrenin. Parayı alıcının adına kayıtlı banka hesabına gönderin.

                Alışveriş sırasında yukarıda bahsettiğimiz konulara dikkat etmeniz yeterli önlemler değildir. Mutlaka bir aracılık sistemi kullanarak güvende kalın. Dijitalsat aracılık sistemini kontrol edin, alıcı ve satıcının tamamen güvende kalması için elimizden geleni yapıyoruz. Alıcıdan parayı alıp, para havuzunda bekletiyoruz. Satıcıdan bütün bilgileri alıyor, sizin adınıza doğruluğunu kontrol ediyoruz. Herhangi bir sorun çıkmazsa hesabı alıcıya, parayı satıcıya iletiyoruz. Sorun çıktığı durumlarda ise satıcının ilanı iptal ediliyor, dijitalsat hesabı kapatılıyor. Alıcıya ise parası geri gönderiliyor.